ctrl bilişim logo

Neler Yapıyoruz?

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim...

arama motoru optimizasyonu

SEO; en genel tanımıyla “arama motoru optimizasyonu” manasına gelmektedir. Bu bağlamda bir web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda olmasını sağlama işlemlerinin bütünü SEO alanına girmektedir. CTRL Bilişim, bünyesinde bulundurmuş olduğu SEO uzmanı bir ekip ile web sitelerinizin arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasını sağlar ve aynı şekilde üst sıralarda kalmasına yönelik düzenlemeleri de sizler için yapar.

SEO Neden Önemlidir?

“Dünyanın en iyi işini de yapıyor olsanız, sizi tanımıyorlarsa hiçbir şeysinizdir.” Cümlesi aslında SEO konusunun sosyal statü çevresinde ne kadar önem arz ettiğini belirtir niteliktedir. Yaptığınız işi ve kurmuş olduğunuz web sitesini duyurmak için insanların size ulaşması gerekmektedir. Arama motorlarında ne kadar ön sıralarda olursanız sitenizin ziyaretçi sayısı da aynı oranla artar. Bu şekilde çok daha geniş kitlelere ulaşma fırsatı elde etmiş olursunuz.

CTRL Bilişim, arama motorları algoritmasını ve sıralama ölçütlerini bilir ve bu konuda sahip olduğu tüm bilgi ve becerileri, web sitelerinizin önde olması adına kullanır.