ctrl bilişim logo

Neler Yapıyoruz?

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim...

reklam

Reklam, sektörde büyümek ve kâr oranını artırmak isteyen bütün firmaların ihtiyaç duydukları en temel husustur. Bu denli önem arz eden reklam konusunda da alanında uzman ve tecrübeli reklam danışmanları ile çalışılmalıdır.

Reklam Nasıl Olmalıdır?

Reklam, hem çarpıcı hem de yaratıcı olmalı; aynı zamanda firmanızı ve yaptığınız işi özgün ve akılda kalıcı bir biçimde lanse etmelidir. İnsanlar, bir gün boyunca yüzlerce ses ve görüntüye aşina kalırlar. Fakat bilinçaltı, kısa süreli hafızayı yormamak adına algılamış olduğu uyarılardan yalnızca farklı ve çarpıcı olanları kaydeder. Bu yüzden yapılan reklamın, insanların bilinçaltına nüfuz edebilmesi ve hafızalarda kalıcı olabilmesi için orijinal ve son derece etkileyici olması gerekmektedir.

Reklam Bütçe Yönetimleri

Reklamın önemli olduğu kadar reklama ayrılan bütçe de bir hayli önem arz eder. Bir reklamın iyi olduğunu kanıtlayan ikincil husus, reklamın en düşük bütçe ile yapılabiliyor olmasıdır. Kâr marjının düşmemesi adına reklam bütçesi iyi ayarlanmalı ve ona göre yapılmalıdır. CTRL Bilişim bu konuda devreye gireren en az bütçeyle maksimum verim almanızı sağlamaya çalışmaktadır.